Kilka słów o nas

Redo Travel & Incentive powstała na potrzeby Klienta biznesowego i indywidualnego.

Witamy Państwa na stronie naszego biura turystycznego!

Zajmujemy się organizacją wjazdów zagranicznych zarówno dla turystów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. W naszej pracy łączymy bogatą ofertę wycieczek z obsługą na najwyższym poziomie. Każdy klient jest dla nas wyjątkowy, dlatego też proponujemy precyzyjnie dostosowane do indywidualnych potrzeb formy wyjazdów, które zapewnią państwu wyjątkowe, niezapomniane
i ekscytujące chwile. Jesteśmy w stanie zaplanować Państwa wycieczkę w najdrobniejszych szczegółach lub jeśli pragniecie większej swobody zorganizować wyłącznie transport i zakwaterowanie. Korzystając z wyjazdów szytych na miarę, z oferty biura podróży Redo Travel & Incentive z pewnością znajdziecie Państwo oferty wakacyjne, które spełnią Państwa wymagania i oczekiwania.

Zorganizowane wyjazdy firmowe – stwórz z nami idealny zespół.

Biuro turystyczne Redo Travel & Incentive specjalizuje się w organizacji różnego typu wyjazdów firmowych. Wyjazdy dla firm to atrakcyjne i skuteczne narzędzie budowania relacji oraz umacniania lojalności pracowników wobec marki i firmy. Specjalnie dla naszych Klientów tworzymy indywidualne programy imprez i wyjazdów firmowych, perfekcyjnie dopasowanych do rodzaju działalności i potrzeb pracowników. Naszym atutem jest doświadczenie, zaangażowanie i pasja. Dlatego organizowane przez nas imprezy są wyjątkowe i na długo pozostają w pamięci.

Wyjazdy integracyjne dla firm – klucz do sukcesu działalności.

Imprezy integracyjne to doskonałe narzędzie wspomagające sprzedaż. Ułatwia zarządzanie relacjami z partnerami, kontrahentami, a także z pracownikami firmy. Organizowane przez nas wyjazdy integracyjne dla firm to zgodne i optymalne połączenie zamierzeń marketingowych z nietuzinkowym programem turystycznym. Naszym Klientom oferujemy wyjątkowe rozwiązania na najwyższym poziomie, które umacniają profesjonalny wizerunek firmy jednocześnie zachęcając partnerów do dalszej współpracy.