WYJAZDY INCENTIVE

Szybkie tempo pracy oraz ciągła presja konkurencji negatywnie wpływają na morale pracowników. Zbyt duże obciążenie psychiczne spowodowane stresem w pracy, prowadzi do wypalenia się pracowników, które przejawia się utratą motywacji do pracy oraz brakiem satysfakcji z osiąganych celów. W konsekwencji przemęczenie pracowników zmniejsza efektywność ich działań.
By nie dopuścić do obniżenia jakości usług świadczonych przez Twoją firmę oraz polepszyć samopoczucie zespołu, dobrym pomysłem jest zorganizowanie dla nich wyjazdu motywacyjnego.

INCENTIVE nie polega wyłącznie na odpoczynku w gronie współpracowników, to starannie zaplanowany, pełen atrakcji wyjazd mający na celu zmotywowanie i wzmocnienie więzi między pracownikami, poprzez interakcję. Biuro podróży Redo Travel & Incentive specjalizuje się w organizacji tego typu wyjazdów. Oferujemy zarówno wyjazdy krajowe, jak i zagraniczne. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dobierając dokładny kształt wyjazdu do jego potrzeb i wymagań.

Wyjazdy INCENTIVE są ważnym elementem strategii firmy. Celem ich jest motywowanie pracowników, jak również zachęcenie klientów do współpracy. Podnoszą zaangażowanie, kreatywność oraz wzmacniają lojalność wobec marki.

Newsletter