O firmie

Redo Travel & Incentive to zespół specjalistów, których łączy ze sobą wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej, pasja do podróży, perfekcyjne umiejętności organizacyjne oraz oddanie Klientowi i zaangażowanie w każdy projekt.

Nasze biuro turystyczne od lat z ogromnym sukcesem zapewnia swoim klientom kompleksową opiekę w organizacji wyjazdów, dzięki czemu na przestrzeni lat zdobyło rzeszę stałych klientów. Naszą specjalnością jest Turystyka Biznesowa oraz Turystyka Indywidualna.

Wyjazdy dla firm i osób prywatnych

Oferujemy naszym Klientom wyjątkowe rozwiązania na najwyższym poziomie. Specjalnie dla Państwa tworzymy wydarzenia o unikalnym charakterze, dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji. Proponujemy oryginalne, nieszablonowe i nowoczesne rozwiązania, przy tworzeniu których priorytetem są dla nas wymogi i oczekiwania Klienta.

Posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego nr 1491 oraz Gwarancję Ubezpieczeniową Odpowiedzialności Cywilnej Organizatora i Pośrednika Turystyki w Signal Iduna.

Redo Travel &Incentive Sp. z o.o.

 

Biuro handlowe:

ul. Walecznych 47/5
03-916 Warszawa
Tel.: 22 812 19 78

Newsletter