Nasza oferta

Kilka słów o nas

Redo Travel & Incentive powstała na potrzeby Klienta biznesowego i indywidualnego.

Witamy Państwa na stronie naszego biura turystycznego!

Zajmujemy się organizacją wjazdów zagranicznych zarówno dla turystów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. W naszej pracy łączymy bogatą ofertę wycieczek z obsługą na najwyższym poziomie. Każdy klient jest dla nas wyjątkowy, dlatego też proponujemy precyzyjnie dostosowane do indywidualnych potrzeb formy wyjazdów, które zapewnią państwu wyjątkowe, niezapomnianei ekscytujące chwile. Jesteśmy w stanie zaplanować Państwa wycieczkę w najdrobniejszych szczegółach lub jeśli pragniecie większej swobody zorganizować wyłącznie transport i zakwaterowanie. Korzystając z wyjazdów szytych na miarę, z oferty biura podróży Redo Travel & Incentive z pewnością znajdziecie Państwo oferty wakacyjne, które spełnią Państwa wymagania i oczekiwania.

Zorganizowane wyjazdy firmowe – stwórz z nami idealny zespół.

Biuro turystyczne Redo Travel & Incentive specjalizuje się w organizacji różnego typu wyjazdów firmowych. Wyjazdy dla firm to atrakcyjne i skuteczne narzędzie budowania relacji oraz umacniania lojalności pracowników wobec marki i firmy. Specjalnie dla naszych Klientów tworzymy indywidualne programy imprez i wyjazdów firmowych, perfekcyjnie dopasowanych do rodzaju działalności i potrzeb pracowników. Naszym atutem jest doświadczenie, zaangażowanie i pasja. Dlatego organizowane przez nas imprezy są wyjątkowe i na długo pozostają w pamięci.

Wyjazdy integracyjne dla firm – klucz do sukcesu działalności.

Imprezy integracyjne to doskonałe narzędzie wspomagające sprzedaż. Ułatwia zarządzanie relacjami z partnerami, kontrahentami, a także z pracownikami firmy. Organizowane przez nas wyjazdy integracyjne dla firm to zgodne i optymalne połączenie zamierzeń marketingowych z nietuzinkowym programem turystycznym. Naszym Klientom oferujemy wyjątkowe rozwiązania na najwyższym poziomie, które umacniają profesjonalny wizerunek firmy jednocześnie zachęcając partnerów do dalszej współpracy.

Dlaczego wybrać właśnie nas

 

Opinie naszych klientów
Joanna Liśkiewicz
Polecam firmę dla wszystkich ceniących czas, maksimum profesjonalizmu oraz gwarancję udanego wypoczynku.                
Joanna Liśkiewicz Radca Prawny
Leszek Polkowski
Sumienność, komunikatywność, indywidualne podejście do klienta, wywiązywanie się ze zobowiązań, to tylko niektóre cechy jakie posiadają pracownicy biura. Polecam odkrycie pozostałych.
Leszek Polkowski Dyrektor ds. Sprzedaży
Agata Stanicka
Pasja, zaangażowanie, wiedza, doświadczenie. Wszystko w jednym miejscu. Gorąco polecam!
Agata Stanicka Kierownik ds. wdrożeń
Arkadiusz Myśliwiec
Jeżeli szukacie Państwo profesjonalnego organizatora wyjazdów firmowych i indywidualnych, to jesteście na właściwej stronie. Korzystam służbowo i indywidualnie i stanowczo rekomenduję!
Arkadiusz Myśliwiec Dyrektor Handlowy
Maria Brańska
Niezapomniane wrażenia dla naszych pracowników. Doskonała organizacja imprezy firmowej!Rzetelna i profesjonalna firma, świadcząca usługi na wysokim poziomie.
Maria Brańska Finance Director
Małgorzata Szajwaj
Bardzo solidna firma. Wszystko zorganizowane na czas i bez żadnych problemów. Do tego bardzo miła obsługa.
Małgorzata Szajwaj Agent Nieruchomości
Karol Strzała
W tym roku pierwszy raz skorzystaliśmy z oferty tej firmy ijesteśmy bardzo zadowoleni z jakości oraz obsługi. Będziemy na pewno korzystać i polecać!
Karol Strzała Leasing Manager
Ewa Gorzelak Dziduch
Angażują się bardzo w swoją pracę, a efekty tylko to potwierdzają! Korzystamy od lat i jesteśmy bardzo zadowoleni!
Ewa Gorzelak Dziduch Aktorka
Sylwia Biernacka
Nie zawodni, drobiazgowi, doskonałe umiejętności komunikacyjne zarówno na poziomie klienta biznesowego jak i indywidualnego, wspaniałe wyczucie potrzeb klienta.
Sylwia Biernacka Samodzielna Księgowa

Redo Travel &Incentive Sp. z o.o.

 

Biuro handlowe:

ul. Walecznych 47/5
03-916 Warszawa
Tel.: 22 812 19 78

Newsletter
Zapisz się do naszego Newslettera

Bądź na bieżąco informowany o najgorętszych promocjach i ofertach!