Nasza oferta

Wyjazdy incentive
Konferencje i szkolenia
Wyjazdy służbowe
Biuro Podróży
Wyjazdy szyte na miarę
Gość z zagranicy

Kilka słów o nas

Redo Travel & Incentive powstała na potrzeby Klienta biznesowego i indywidualnego.

Witamy Państwa na stronie naszego biura turystycznego!

Zajmujemy się organizacją wjazdów zagranicznych zarówno dla turystów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. W naszej pracy łączymy bogatą ofertę wycieczek z obsługą na najwyższym poziomie. Każdy klient jest dla nas wyjątkowy, dlatego też proponujemy precyzyjnie dostosowane do indywidualnych potrzeb formy wyjazdów, które zapewnią państwu wyjątkowe, niezapomniane i ekscytujące chwile. Jesteśmy w stanie zaplanować Państwa wycieczkę w najdrobniejszych szczegółach lub jeśli pragniecie większej swobody zorganizować wyłącznie transport i zakwaterowanie. Korzystając z wyjazdów szytych na miarę, z oferty biura podróży Redo Travel & Incentive z pewnością znajdziecie Państwo oferty wakacyjne, które spełnią Państwa wymagania i oczekiwania.

Zorganizowane wyjazdy firmowe – stwórz z nami idealny zespół.

Biuro turystyczne Redo Travel & Incentive specjalizuje się w organizacji różnego typu wyjazdów firmowych. Wyjazdy dla firm to atrakcyjne i skuteczne narzędzie budowania relacji oraz umacniania lojalności pracowników wobec marki i firmy. Specjalnie dla naszych Klientów tworzymy indywidualne programy imprez i wyjazdów firmowych, perfekcyjnie dopasowanych do rodzaju działalności i potrzeb pracowników. Naszym atutem jest doświadczenie, zaangażowanie i pasja. Dlatego organizowane przez nas imprezy są wyjątkowe i na długo pozostają w pamięci.

Wyjazdy integracyjne dla firm – klucz do sukcesu działalności.

Imprezy integracyjne to doskonałe narzędzie wspomagające sprzedaż. Ułatwia zarządzanie relacjami z partnerami, kontrahentami, a także z pracownikami firmy. Organizowane przez nas wyjazdy integracyjne dla firm to zgodne i optymalne połączenie zamierzeń marketingowych z nietuzinkowym programem turystycznym. Naszym Klientom oferujemy wyjątkowe rozwiązania na najwyższym poziomie, które umacniają profesjonalny wizerunek firmy jednocześnie zachęcając partnerów do dalszej współpracy.

Dlaczego wybrać właśnie nas

PROFESJONALIZM

Redo Travel & Incentive to idealnie zgrany zespół specjalistów, których łączy wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej oraz ogromna pasja i zaangażowanie w każdy z tworzonych projektów. Dzięki połączeniu tych umiejętności organizowane przez nas wyjazdy firmowe i indywidualne, są zawsze wyjątkowe, ekscytujące i niezapomniane.

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Połączenie doskonałej znajomości rynków lokalnych, różnic kulturowych oraz perfekcyjnych umiejętności organizacyjnych powoduje, iż jesteśmy najlepsi w kreowaniu wydarzeń o unikalnym charakterze.
Oryginalne, niezwykłe wyjazdy incentive to nasza specjalność!

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ USŁUG

Organizowane przez nas wyjazdy integracyjne dla firm oraz wyjazdy indywidualne na długo pozostaną w Państwa pamięci, pozostawiając za sobą niesamowite wrażenia. Potrzeby i oczekiwania naszych Klientów są dla nas priorytetem przy ustalaniu optymalnych rozwiązań. Z przyjemnością służymy pomocą i radą, zawsze też jesteśmy otwarci na Państwa sugestie.

 

Opinie naszych klientów

Joanna Liśkiewicz
Polecam firmę dla wszystkich ceniących czas, maksimum profesjonalizmu oraz gwarancję udanego wypoczynku.                
Joanna Liśkiewicz / Radca Prawny
Leszek Polkowski
Sumienność, komunikatywność, indywidualne podejście do klienta, wywiązywanie się ze zobowiązań, to tylko niektóre cechy jakie posiadają pracownicy biura. Polecam odkrycie pozostałych.
Leszek Polkowski / Dyrektor ds. Sprzedaży
Agata Stanicka
Pasja, zaangażowanie, wiedza, doświadczenie. Wszystko w jednym miejscu. Gorąco polecam!
Agata Stanicka / Kierownik ds. wdrożeń
Arkadiusz Myśliwiec
Jeżeli szukacie Państwo profesjonalnego organizatora wyjazdów firmowych i indywidualnych, to jesteście na właściwej stronie. Korzystam służbowo i indywidualnie i stanowczo rekomenduję!
Arkadiusz Myśliwiec / Dyrektor Handlowy
Maria Brańska
Niezapomniane wrażenia dla naszych pracowników. Doskonała organizacja imprezy firmowej! Rzetelna i profesjonalna firma, świadcząca usługi na wysokim poziomie.
Maria Brańska / Finance Director                
Małgorzata Szajwaj
Bardzo solidna firma. Wszystko zorganizowane na czas i bez żadnych problemów. Do tego bardzo miła obsługa.
Małgorzata Szajwaj / Agent Nieruchomości
Karol Strzała
W tym roku pierwszy raz skorzystaliśmy z oferty tej firmy i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości oraz obsługi. Będziemy na pewno korzystać i polecać!
Karol Strzała / Leasing Manager           
Ewa Gorzelak Dziduch
Angażują się bardzo w swoją pracę, a efekty tylko to potwierdzają! Korzystamy od lat i jesteśmy bardzo zadowoleni!
Ewa Gorzelak Dziduch / Aktorka           
Sylwia Biernacka
Nie zawodni, drobiazgowi, doskonałe umiejętności komunikacyjne zarówno na poziomie klienta biznesowego jak i indywidualnego, wspaniałe wyczucie potrzeb klienta.
Sylwia Biernacka / Samodzielna Księgowa           

Redo Travel &Incentive Sp. z o.o.

 

Biuro handlowe:

ul. Walecznych 47/5
03-916 Warszawa
Tel.: 22 812 19 78

Newsletter