konferencje i szkolenia

Profesjonalnie zorganizowane konferencje i szkolenia to nie tylko udział w ważnych dla branży wydarzeniach, czy przekazanie najważniejszych i najnowszych informacji. To przede wszystkim doskonała wizytówka każdej firmy i istotny element w budowaniu pozytywnego Public Relations. Nasza specjalizacja to kompleksowo i profesjonalnie przygotowane konferencje, szkolenia i kongresy, podczas których wspieramy budowę jak najlepszych relacji pomiędzy wykładowcami, trenerami a uczestnikami.

Oferujemy pomoc na każdym etapie organizacji w najlepszych ośrodkach konferencyjnych na terenie Polski i w dowolnym miejscu na świecie.

Wyjazdy dla firm

Zorganizujemy transfer, zakwaterowanie uczestników, catering, oprawę sceniczną i artystyczną. Pomożemy przy rejestracji. Zapewnimy profesjonalną obsługę multimedialną i techniczną. Przygotujemy i wykonamy dla Państwa wszelkiego rodzaju materiały konferencyjne.

Współpracując ze sprawdzonymi i renomowanymi specjalistami z różnych dziedzin biznesu, z przyjemnością zorganizujemy na Państwa życzenie szkolenie z dowolnie wybranego tematu. Wyjazd firmowy na szkolenie to świetna okazja do połączenia go z wyjazdem integracyjnym dla pracowników. Zestawiając te dwie funkcje wyjazdów zapewniacie Państwo swoim pracownikom równocześnie dawkę wiedzy oraz podnosicie ich morale.

 

Newsletter